Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten człowiek wie, co mówi. I to od nas zależy, czy Polska podzieli ten los.   http://www.youtube.com/watch?v=cGlIYAoXsG8  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani sobie jawnie kpi! Co pani usunęła, kila postów? a nie wydaje się pani drastycze pisanie "to zaraza", "trzeba ją wytępić", "wypędzić islamistów z Polski". To są slogany analogiczne do tych, któe niegyś głosił Adolf Hitler np. w odniesieniu do Żydów. Niech pani natychmiast zamknie ten ociekający nienawiścią temat! Usunęła pani kilka postów pozostawiając jednak posty o charakterze rasistowskim i nawołujące do nienawiści. Szok!
Jak muzułmanów będzie w Polsce tyle, że ty będziesz na ulicy w biały dzień skopany za to, że odważyłeś się ktoremuś z nich spojrzeć w oczy, zwrócić uwagę albo nie dać papierosa, a twoja kobieta będzie nazwana dziwką albo zgwałcona, bo nie nosi chusty, to się obudzisz, naiwna duszo. Szok, jak w czasach literatury, internetu i telewizji można nie mieć zielonego pojęcia, jak funkcjonuje islam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy gdyby Żydzi chcieli spotkać się w Puławach, ktoś odważyłby się na protest?
Gdyby któryś uprzednio nawoływał do mordów  jak w przypadku  jednego zaproszonych gości myślę ,że znaleźli by się odważni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZLITOSNY I KRWAWY CHRZEŚCIJANIZM !!! Irlandia już nie ujrzy, jak jej ,,obywatele katolicy’’ przez dwa miesiące ofiarowują Bogu ,,obywateli protestantów’’, grzebiąc ich żywcem, wieszając matki na szubienicach, przywiązując córki matkom do szyi i patrzą, jak one razem oddają ducha, otwierając brzuchy ciężarnych kobiet, aby wyciągnąć na pół ukształtowane dzieci i dać je na pożarcie wieprzom i psom, wkładają sztylet w rękę skrępowanych więźniów i kierują ich ramię w pierś żon, ojców, matek, córek, w mniemaniu, że czynią z nich zbrodniarzy, matkobójców, czy dzieciobójców, że wycinając w pień wszystkich skazują tym samym wszystkich na wieczne potępienie… Aż strach pomysleć,że w tym kraju Jan Pawel II [Karol Wojtyla ]-pobieral nauki KrK.Czy Jezus nie kazał nastawiac policzki? A przecież chrześcijaństwo miało być lepsze od pogaństwa. Jednakże w całej historii kościoła poznajemy okrutnych biskupów, rozwiązłych papieży czy żądnych władzy patriarchów… Tendencją religii chrześcijańskiej, która spowodowała największą ilość masakr, było jej dążenie do stania się religią uniwersalną." I powiedziałbym nawet ze - totalitarną - obejmującą wszystkie dziedziny życia i wszystkich ludzi zamieszkujących obszar chrześcijańskiego „imperium". Jeśli chrześcijaństwo miało być lepsze niż pogaństwo, to dlaczego w ciągu wieków popełniło tak wiele okrucieństw? Dlaczego na rozkaz Kościoła skazano na śmierć ponad 9 milionów czarownic, w większości starych kobiet? W żadnej innej części świata nie prowadzono krwawszych wojen i żadna inna część świata nie była miejscem wojen niosących większe spustoszenie, jak te, które początek brały na chrześcijańskim zachodzie. Dlaczego konkwistadorzy w ciągu 40 lat ewangelizacji Ameryki Południowej wymordowali ponad 12 milionów Indian? Dlaczego Kościół katolicki krzewił i nadal krzewi antysemityzm...? Dlaczego w barbarzyńskim chrześcijaństwie, blisko powiązanym ze świecką polityką, władzę dzierżyli ludzie, których doczesne aspiracje miały mało wspólnego z duchem czy nawet literą chrześcijaństwa? Od IV wieku chrześcijaństwo stało się religią nie tylko maluczkich, ale przede wszystkim Kościołem i organizacją ,,wielkich tego świata’’. Od czasów Konstantyna Wielkiego hierarchia Kościoła, działając wspólnie z administracją cesarstwa była jedną z głównych sił podtrzymujących ustrój niewolniczy. Państwo pomagało Kościołowi w trzebieniu heretyków a Kościół wspierał państwo w zwalczaniu rozmaitych niezadowolonych ze swego losu rebeliantów… heretyków….Rządne chciwej władzy chrześcijaństwo nie wahało się na przestrzeni dziejów zachodu używać wszelkiej przemocy, gdy przychodziło forsować własną doktrynę wbrew oporowi stawianemu przez tych, którzy wiary chrześcijańskiej nie podzielali". Religijne hasła często były tylko pretekstem, a prawdziwe motywacje - zupełnie nie sakralne czyli takie jak ; zgarnięcie ziem, mienia, łamanie oporu wobec władzy - ale nie wobec Pana Boga !!! Teologiczne hasła kościoła często służyły mu wyłącznie jako zasłona dymna dla rozgrywek czysto politycznych; kościół nieustannie walczył o władzę i bogactwo aż do dzisiaj. I nic się w tej materii nie zmienilo. Być może przybrało bardziej zakamuflowane i skryte formy działania. Przyjrzyjmy się z nieco innej strony kościołowi chrześcijaństwa na przestrzeni ponad tysiąca lat aż do dnia dzisiejszego. Można dojść do bardzo ciekawych i zastanawiających wniosków i refleksji… . To teraz moja refleksja .Saro wszystkie przykłady jakie przytoczyłaś to historia ,niestety ostatnie zdarzenia z Wielkiej Brytanii tak daleko nie sięgają i mimo ,ze to nie średniowiecze na ulicy również dziś można stracić głowę .,Prosił bym abyś również nie podciągała wszystkiego pod chrześcijaństwo bo powinnaś wiedzieć ,że jego składnie to filozofia grecka ,prawo rzymskie i etyka chrześcijańska ,ta ostatnia nie przewiduje obcinania głów tym ,którzy wierzą w innego Boga niż ja ,(przynajmniej się nie doczytałem )...a kwestie te rozwiązuje prawo rzymskie które nie toleruje  nawoływań do mordów czyli fatwy .
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodeks Karny Art. 195. § 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Art. 196.Kto obraża uczucia religijne innych osób, ZNIEWAŻAJĄC publicznie przedmiot czci religijnej lub MIEJSCE PRZEZNACZONE do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Ani jeden ani drugi artykuł nie ma zastosowania dla protestu .nie wykonuje się jak do tej pory aktu religijnego w Puławach ,Po drugie z komentarzy jakie przeczytałem nikt nie drwił z przedmiotu czci religijnej bądź miejsca .Oczywiście mogło tak być z tym ,że zostało  to usunięte i  bardzo dobrze zrobiono bo  warto rozmawiać ,a nie toczyć jedynie pianę .Sama treść protestu nie ma również znamion nawoływania do nienawiści na tle rasowym czy też religijnym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze deb***i nie ma końca, większość z tych muzułmanów to Tatarzy polscy, którzy żyją z nami około 600 lat, jeśli dobrze liczę. To SĄ Polacy, a ciemna masa jak zwykle wszystko łyka bez popitki i komentuje.   Bardzo dobrze liczysz to są Polacy ,więc może warto by było poznać   zdanie  Tych Polaków ,a potem pisać o ciemnej masie ....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ideologię skrajnej nienawiści czyli ISLAM nie można nazwać religią. To niebezpieczna sekta co udowodniła tysiące razy i nadal udowadnia.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obawiajcie się że nazywają nas rasistami, faszystami ... Mamy wewn. potrzebę wyrażania naszych obaw i poglądów i to zrobimy! Czy choćby jeden z "obrońców zjazdu " analizował wojnę w byłej Jugosławii? Oprócz dążeń niepodległościowych były jeszcze prowokacje na tle religijnym!! Wojna to była straszna w której mordów dopuściły się wszystkie strony (niegdyś sąsiedzi)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Igorku nawet nie chciało ci się przeczytać, co stawia cię w jednym rzędzie z innymi durniami na tym forum. To nie sa tatarzy, to są imigranci którzy zaprosili na spotkanie imama nawołującego publicznie do nienawiści do chrześcijan i kobietę, która jest prominentną działaczką amerykańskiej organizacji muzułmańskiej współoskarżonej o finansowanie terroryzmu. Wiedza cię wyzwoli, bo jak na razie to błysnąłeś głupotą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie bardzo ale to bardzo nie zgadzam z tym calym protestem . Jedna osoba wypowiedziala sie wczesniej, ze rozmawiala z "jakims tam muzulmanem" i ze nic nie jest w stanie powiedziec na temat tej religii , dlaczego np. nie jedza wieprzowiny. A jestem ciekawa czy ta sama osoba wie , ze w BIBLII jest wzmianka na temat wieprzowiny !! Ze chrzescijanie , katolicy , tez jej nie powinni jesc hahaha. Smiac mi sie chce , ludzie piszecie takie glupoty a SAMI NIC NIE WIECIE na temat swojej wlasniej religii. Ogolnie to w wieprzowina zawiera szkodliwe bakterie , ktore nie da rady zniszczyc nawet podczas gotowania , pieczenia itd - dlatego tez jej nie jedza(logiczne) udowodnili ta szwedzcy naukowcy.   A tak nawiasem , muzulmanin moze zjesc wieprzowine , jezeli nie ma nic innego do jedzenia wokol niego, zeby nie umarl.   Zalozmy ze , tamten muzulmanin nie jest za bardzo wyksztalcony , skonczyl podstawowke , moze nawet i nie . Zapytaj Polaka , ktory tez nie jest wyksztalcony co tak naprawde wie o religii ? Co on  robi w zyciu ? Porozmawiajcie moze lepiej z muzulmanami po studiach , ktorzy sa normalnymi ludzmi , prowadza normalne zycie - moim zdaniem nawet lepsze niz dobrze zarabiajacy Polak - bo np. NIE PIJA alkoholu , a z tym moim zdaniem glownie sa zwiazane problemy w polskiej rodzinie.    Polacy maja klapki na oczach - tak naprawde to jak o czyms nie wiedza, albo gdzies w mediach uslyszeli o czyms/kims ze to zlo - to dla nich to po prostu zlo.      Moglabym napisac wiecej , ale nie bede sie wysilac , bo i tak 80% mnie zbluzga no moze 20% (mam nadzieje) zacznie drazyc temat i dowie sie cos wiecej na temat Islam'u oraz muzulmanach.   Powiem tak , sama na poczatku bluzgalam muzulmanow , ale po 6 miesiacach szukania informacji na ten temat , zmienilam zdanie. Polecam debaty Chrzesciajnie vs. Muzulmanie na Youtube.     Dziekuje , do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://apartmani-tognon.freshcreator.com/ita/home
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie bardzo ale to bardzo nie zgadzam z tym calym protestem . Jedna osoba wypowiedziala sie wczesniej, ze rozmawiala z "jakims tam muzulmanem" i ze nic nie jest w stanie powiedziec na temat tej religii , dlaczego np. nie jedza wieprzowiny. A jestem ciekawa czy ta sama osoba wie , ze w BIBLII jest wzmianka na temat wieprzowiny !! Ze chrzescijanie , katolicy , tez jej nie powinni jesc hahaha. Smiac mi sie chce , ludzie piszecie takie glupoty a SAMI NIC NIE WIECIE na temat swojej wlasniej religii. Ogolnie to w wieprzowina zawiera szkodliwe bakterie , ktore nie da rady zniszczyc nawet podczas gotowania , pieczenia itd - dlatego tez jej nie jedza(logiczne) udowodnili ta szwedzcy naukowcy.   A tak nawiasem , muzulmanin moze zjesc wieprzowine , jezeli nie ma nic innego do jedzenia wokol niego, zeby nie umarl.   Zalozmy ze , tamten muzulmanin nie jest za bardzo wyksztalcony , skonczyl podstawowke , moze nawet i nie . Zapytaj Polaka , ktory tez nie jest wyksztalcony co tak naprawde wie o religii ? Co on  robi w zyciu ? Porozmawiajcie moze lepiej z muzulmanami po studiach , ktorzy sa normalnymi ludzmi , prowadza normalne zycie - moim zdaniem nawet lepsze niz dobrze zarabiajacy Polak - bo np. NIE PIJA alkoholu , a z tym moim zdaniem glownie sa zwiazane problemy w polskiej rodzinie.    Polacy maja klapki na oczach - tak naprawde to jak o czyms nie wiedza, albo gdzies w mediach uslyszeli o czyms/kims ze to zlo - to dla nich to po prostu zlo.      Moglabym napisac wiecej , ale nie bede sie wysilac , bo i tak 80% mnie zbluzga no moze 20% (mam nadzieje) zacznie drazyc temat i dowie sie cos wiecej na temat Islam'u oraz muzulmanach.   Powiem tak , sama na poczatku bluzgalam muzulmanow , ale po 6 miesiacach szukania informacji na ten temat , zmienilam zdanie. Polecam debaty Chrzesciajnie vs. Muzulmanie na Youtube.     Dziekuje , do widzenia.
Podebatuj jak cię ktoś pobije za jedzenie kanpki z nieodpowiedną zawartością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zróbmy zjazd katolików w Maroku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej przeciwna zjazdowi ! To promowanie chorej religii !!! Ciekawe czy rytualnie zabija jakies zwierzę ? Bo to przecież ich tradycja-barbarzyńska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...należy mieć szacunek i tolerancję dla każdego człowieka, bez względu na religię, którą wyznaje"   Otóż nie. Nie należy. Powiedzmy to sobie jasno. Nie każdy zasługuje na szacunek. Nie każda religia, idea zasługujE na szacunek. Są takie, które trzeba potępiać i zwalczać.   A Mahomet, który był pedofilem, ożenił się z sześciolatką, z dziewięciolatką uprawiał seks też zasługuje na szacunek ?   Muzułmanie, twierdzący, że seks z 9 latką jest ok, bo tak czynił prorok też zasługują na szacunek ?   Czy zamachowiec wysadzający się w Bostonie i krzyczący ALLAH AKBAR zasługuje na szacunek ?Nie.   Czy muzułmański rzeźnik z Londynu, zabójca w imię religii też zasługuje na szacunek ?   A może mam też szanować islamskich duchownych, wydających ksiązki o tym, jak bić kobietę ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ok.  To co napisałąś to prawdę. Tylko jak to się ma do islamu i zagrożeń jakie się z nim wiążą. Zmniejsza je ? Nie bardzo. Zawsze można powiedzieć, że  "W Ameryce biją murzynów", tylko że to w niczym nie rozwiązuje problemów z islamem.   Poza tym, Kościół Katolicki ewaluował i stracił swoją pozycję. W świecie zachodnim państwa są mniej lub bardziej zsekularyzowane i liberalne. Islam jest zagrożeniem dla tej sekularyzacji i wolności.   Poza tym, porównaj religie (nie czyny jej wyznawców a nauczanie i działanie założycieli) islam i chrzescijaństwo. Jezus jest pokojowo nastawionym hipisem a Mahomet lubieżnym, żądnym zemsty, ktory zabijał, gwałcił, uprawiał seks z dziećmi. Porównaj Korani Nowy Testamen. Róznica jest zasadnicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Polakiem mam 23 lata i przeszedłem na islam w marcu zeszłego roku. Przebywam duzo czasu z muzułmanami w Polsce.Dokladnie w Warszawie w meczecie.I nie widze zeby byli wrogo nastawieni do naszych rodaków. Wy znacie Islam tylko ze złej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Islam to czyste ZŁO! Wyznawać islam to znaczy wyznawać kult przemocy, nietolerancji, nienawiści, Tolerować nie można tego systemu politycznego pod przykrywką religi bo to żadna religia! Islam i nazizm mają 95% wspólnych cech! Muzułmanki ze wstydu, że są kastratkami (po amputacji łechtaczek bo tak hadisy zalecają) kryją się i chodzą w workach. W islamie jest mnóstwo fajnych rzeczy dla zboczeńców: 1. Legalna pedofilia, zoofilia, nekrofilia itp, itd, 2. Zwyczajowe polewanie kwasem kobiet, 3. Zabójstwa honorowe własnych dzieci. 4. Mordowanie, obcinanie głów zgodnie z nakazami bezpośrednimi w koranie. 5. Bicie kobiet, kastracja kobiet, poniżanie kobiet itd. 6. Gwałcenie wszystkiego co się rusza np. kozy, wielbłądy, osły itp. 7 zero szacunku i tolerancji dla innych (niewiernych). 8. Właściwie wymieniać można długo ale to bez sensu, bo muzułmanie doskonale wiedzą, że za wszystko praktycznie czeka jch jedna kara - śmierć.  Nie wolno tolerować nazizmu, tak samo nie można tolerować islamu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie są dobrzy i źli bez względu na religię... jeśli chcą żyć w pokoju to dajmy im do tego to prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerza. cos wam powiem. JEZELI KTOS ZAGROZI ZYCIU MOJEJ CORKI ZONY. Cy chrzescijanin muzlumanin ateista. BEDZIE ZASTRZELONY w obronie zycia mojej rodzin, z legalnie posiadanej Broni kal. 9 mm parabellum. wszystko w temacie. jezeli ktos zagrozi mojej corce zonie na ulicy. patrz j.w (: pozdrawiam normalnych i normalne rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...